Od 1999 roku pomagamy prowadzić i rozwijać biznes z wykorzystaniem Internetu, a z wieloma klientami współpracujemy z powodzeniem nawet od kilkunastu już lat.

 

Niektórzy nasi klienci i realizacje:

 

Egmont Polska – międzynarodowy wydawca publikacji dla dzieci i młodzieży: książek, komiksów i gier planszowych.

 

Wolters Kluwer S.A. – polski oddział międzynarodowego koncernu publikującego wydawnictwa prawnicze i biznesowe. Dla tego Klienta został stworzony specjalny interfejs do integracji sklepu internetowego z systemem SAP R3, a także dodatkowy serwis dla odbiorców hurtowych. Obok możliwości zakupów zwykłych publikacji system umożliwia sprzedaż wydawnictw elektronicznych, wraz z obsługą prenumerat dla wydawnictw cyklicznych. Współpracujemy już od przeszło 10 lat.

 

Idea Bank S.A. – wraz z Sensi Soft Sp. z o.o. wykonaliśmy aplikację na potrzeby bankowości mobilnej.

 

Cyklotur.com – założony jako drugi w Polsce internetowy sklep rowerowy – działający w sieci od 1999 roku. Współpracujemy od 2005 roku i razem staramy się, aby miłośnicy dwóch kółek mogli wygodnie i szybko znaleźć wszystko co może być potrzebne rowerzyście w trasie i warsztacie.

 

Minuta.pl – sklep z zegarkami i biżuterią z zaawansowanym filtrowaniem wyników wyszukiwania.

 

Fiszki.pl – W tym sklepie klient ma możliwość zakupu również towarów elektronicznych – plików mp3 oraz aplikacji na telefon komórkowy.

 

Optiva.pl – pierwszy w Polsce sklep internetowy z soczewkami kontaktowymi, z którym współpracujemy od 2002 roku. Wygodny sposób tak zakupu przez klientów, jak i po stronie sklepu obsługi zamówień oraz zarządzania bardzo dużym asortymentem soczewek kontaktowych.

 

Profix S.A. – dostawca narzędzi i elektronarzędzi. Integracja z systemem SoftLab i stworzone dwa odrębne serwisy – jeden dla klientów indywidualnych (B2C) i osobny dla kontrahentów biznesowych (B2B).

 

NetCar.pl – Jeden z największych sklepów z oponami w Polsce. NetCar.pl dwukrotnie zajął pierwsze miejsce w rankingach portalu Opineo.pl w kategorii sklepów „Motoryzacja”. Dla tego Klienta stworzyliśmy specjalny system CRM, który znacznie poprawia jakość obsługi korespondencji z klientami. Między innymi klienci tego sklepu są informowani SMS-ami o stanie realizacji zamówienia. Dodatkowo zintegrowaliśmy NetCar.pl z systemami dostawców opon.

 

Generator.pl – Sklep dla miłośników elektronicznych brzmień. Strona w dwóch językach polskim i angielskim. Drugi sklep internetowy tego Klienta obsługuje już ponad 900.000 wydawnictw płytowych, z czego 2/3 jest dostępnych w sprzedaży.

 

Ty również skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia i rozwiń swoją sprzedaż w Internecie.

 

Skontaktuj się z nami