Od 1999 roku pomagamy prowadzić i rozwijać biznes z wykorzystaniem Internetu, a z wieloma klientami współpracujemy z powodzeniem nawet od kilkunastu lat.

Niektórzy nasi klienci:

Egmont Polska – międzynarodowy wydawca publikacji dla dzieci i młodzieży: książek, komiksów i gier planszowych.

Wolters Kluwer S.A. – polski oddział międzynarodowego koncernu publikującego wydawnictwa prawnicze i biznesowe. Dla tego Klienta został stworzony specjalny interfejs do integracji sklepu internetowego z systemem SAP R3, a także dodatkowy serwis dla odbiorców hurtowych. Obok możliwości zakupów zwykłych publikacji system umożliwia sprzedaż wydawnictw elektronicznych, wraz z obsługą prenumerat dla wydawnictw cyklicznych. Współpracujemy już od 14 lat.

Idea Bank S.A. – wraz z Sensi Soft Sp. z o.o. wykonaliśmy aplikację na potrzeby bankowości mobilnej.

Minuta.pl – sklep z zegarkami i biżuterią z zaawansowanym filtrowaniem wyników wyszukiwania.

Fiszki.pl – W tym sklepie klient ma możliwość zakupu również towarów elektronicznych – plików mp3 oraz aplikacji na telefon komórkowy.

Optiva.pl – pierwszy w Polsce sklep internetowy z soczewkami kontaktowymi, z którym współpracujemy od 2002 roku. Wygodny sposób tak zakupu przez klientów, jak i po stronie sklepu obsługi zamówień oraz zarządzania bardzo dużym asortymentem soczewek kontaktowych.

Profix S.A. – dostawca narzędzi i elektronarzędzi. Integracja z systemem SoftLab i stworzone dwa odrębne serwisy – jeden dla klientów indywidualnych (B2C) i osobny dla kontrahentów biznesowych (B2B).

Generator.pl – sklep dla miłośników elektronicznych brzmień. Strona w dwóch językach polskim i angielskim.

cd-dvd-vinyl.pl – sklep z muzyką, który obsługuje już ponad 1.700.000 wydawnictw płytowych, z czego kilkaset tysięcy jest dostępnych w sprzedaży.

Ty również skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia i rozwiń swoją sprzedaż w Internecie.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona użytkowników.