Komu możemy pomóc ?

Prowadzisz lub zamierzasz prowadzić sprzedaż detaliczną lub hurtową?

Zależy Ci, aby oprogramowanie pomagało Ci w tym i optymalizowało pracę?

Szanujesz i cenisz swój czas?

Jeśli choć na jedno z pytań powyżej odpowiedziałeś twierdząco, to system H@ndel jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Największą korzyścią, jaką odnoszą firmy po wdrożeniu naszego systemu jest automatyzacja procesów występujących w sklepie internetowym. Począwszy od aktualizacji oferty, poprzez realizację zamówień, a skończywszy na raportowaniu i ocenie rentowności sklepu.

Co nam przyświeca ?

Naszym celem jest, aby H@ndel był jak najbardziej dopasowany do specyficznych potrzeb klienta i jego klientów.

Dlatego też jest systemem e-commerce, który wymaga wdrożenia i konfiguracji. Przykładowo tworzymy wszelkie szablony maili, które są potem automatycznie rozsyłane np. w momencie wysłania paczki, czy też pojawienia się nowych produktów w sklepie.

W jakich branżach sprawdza się H@ndel ?

H@ndel sprawdza się doskonale w firmach, które mają wiele zamówień dziennie. W firmach, które stawiają na szybką i zautomatyzowaną obsługę klienta. Segment rynku w jakim działa sklep internetowy nie ma znaczenia – H@ndlu używają firmy praktycznie z każdej branży.

Jak wdrożenie wpłynie na moją działalność ?

Nasze oprogramowanie oprócz standardowych modułów do zarządzania asortymentem towarów i treścią oraz modułami związanymi z marketingiem i kompleksową obsługą zamówień, wspiera gospodarkę magazynową i kontroluje dostępność towarów.

Dzięki modułowi automatycznej zmiany statusów dostępności towarów na stronie dużą korzyść z wdrożenia systemu H@ndel odnoszą przedsiębiorstwa, które mają własny magazyn i korzystają z magazynów dostawców. Istnieje możliwość integracji H@ndlu z systemami magazynowymi dostawców.

W przypadku naszego systemu nie ma jednak potrzeby dokonywać zbędnych rewolucji w firmie, bo sklep internetowy może też zostać zintegrowany z już posiadanym i użytkowanym oprogramowaniem ERP czy księgowym.

Zainwestuj w dobre rozwiązanie

Kupując komputer, możesz iść do marketu i natychmiast mieć tanią chińszczyznę z półki. Ale możesz też zlecić profesjonaliście konfigurację wydajnego, niezawodnego sprzętu, który będzie w stanie naprawdę Cię wspomóc w pracy.

Jednym z kluczowych elementów sukcesu sklepu internetowego jest odróżnienie się od konkurencji. Nie szukaj więc oprogramowania “z pudełka”, które dzisiaj kupisz, a jutro zainstalujesz, bo pojutrze będziesz miał jedynie przeciętną witrynę z ofertą.

H@ndel ze swoimi zaawansowanymi rozwiązaniami trudno jest skonfigurować w jeden dzień. Ale jeśli szukasz oprogramowania e-commerce, które naprawdę usprawni działanie biznesu, które ma być dopasowane do potrzeb Twojej firmy, to powinieneś skorzystać właśnie z systemu H@ndel i naszego sklepu internetowego.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona użytkowników.